جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

فردااعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاد

فردااعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزادReviewed by زهرا on Sep 14Rating: 5.0

نتایج کارشناسی ارشد۹۵

با توجه  به اعلام معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج آزمون کارشناسی ارشد سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه سال جاری۹۵ منتشرمی گردد.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh بنا به گفته ی دکتر فرهاد حسین زاده لطفی، نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاداز روز سه شنبه ۲۳ شهریورماه سال جاری ۹۵ از طریق سایت آزمون www.azmoon.com اعلام می گردد.

فردااعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه آزاد

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های پذیرش براساس ممیزی‌های دقیق و قواعد علمی اعلام می‌گردد گفت: با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی در سال‌های اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی، شانس قبولی در محل موردنظر داوطلبان بسیار بالا بوده و عدالت آموزشی بومی در دانشگاه آزاد اسلامی محقق یافته است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد در ادامه بیان کرد: آن دسته ازداوطلبانی که در سایر دانشگاه‌ها نیز پذیرفته شده باشند و نتیجه قبولی آن‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردد، با هیچ گونه محدودیتی از حیث ثبت‌نام مواجه نخواهند بود و می‌توانند با مراجعه به واحد دانشگاهی، به ثبت‌نام نهایی خود اقدام نمایند. انتخاب دانشگاه نیز برای افرادی که اعلام آمادگی نمودهاند، در نظر گرفته شده است. به این معنا که اگر داوطلبی در هیچ یک از کد رشته محل‌های انتخابی خود نمره لازم را کسب نکند، دانشگاه در یک کد رشته محل دیگر که داوطلب در آن حائز نمره قبولی شده است، برای داوطلب اعلام قبولی می نماید.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , ,