جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

فرصت مجدد انتخاب رشته کارشناسی ارشد پزشکی

فرصت مجدد انتخاب رشته کارشناسی ارشد پزشکیReviewed by سعید حبیبی on Jul 12Rating: 4.5

انتخاب رشته ارشد پزشکی

این فرصت از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی برا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته پزشکی اعلام شد و دانشجویان مجاز آزمون ارشد این رشته می توانند از تلارع اعلام شده ۲۰ تیر ماه لغایت ۲۲ تیر ماه سال جاری ۹۴ انتخاب رشته خود رو اننجام دهند.

به گزارش اخبار های دانش hidanesh.ir آقای پور کاظمی افزود آندسته از افراد که انتخاب رشته نکردند می توانند در تاریخ اعلام شده حتما به آدرس http://sanjeshp.ir اقدام کنند و داوطلبانی هم که قبلا ثبت کرده اند و قصد تغییر و .. رو دارند می توانند به قسمت ویرایش اطلاعات خود مراجعه کنند و اقدامات لازم رو انجام دهند.

فرصت مجدد انتخاب رشته ارشد پزشکی

وی در ادامه به آمار و ارقام قبول شده گان اشاره داشت و افزود: تا ساعت بیست چهار دوشنبه که مصادف با ۱۵ تیر ماه بود داوطلبان می توانستند انتخاب واحد کنند و صبح روز سه شنبه ۱۶ تیر سایت بسته شد و از بیست سه هزار نفری که مجاز به انتخاب رشته بودند فقط شانزده هزار نفر نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کرده بودند که این امر باعث شد داوطلبان دخواست تمدید مهلت رو کردند و این کار هم صورت گرفت.

لازم به ذکر است که زمان اعلام نتیجه نهایی آزمون پزشکی کارشناسی ارشد به گفته ی آقای پور کازمی در اوایل شهریور ماه اعلام می شود.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , ,