جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۵آغاز شد

فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۵آغاز شدReviewed by زهرا on Feb 23Rating: 5.0

آغاز مجدد کنکور کارشناسی رشد

بنا به اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور فرصت مجدد برای ثبت نام جاماندگان در مقطع  کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۵ از امروز آغاز می شود.

به گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir مهلت ثبت نام مجدد جاماندگان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ و بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز ۳ اسفند ماه سال جاری ۹۴ آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۵ اسفند ماه ادامه می یابد.

فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۵آغاز شد

داوطلبان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی http://sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود در این مقطع اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت ۳۰۰ هزار ریال (۳۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت نام نسبت به خرید سریال ثبت نام اقدام کنند. همچنین،بر اساس ضوابط داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی باشند ضروری است با پرداخت ۹۲ هزار ریال دیگر، برای شرکت در گزینش دوره‌های ذکر شده اقدام کنند.
بر اساس این گزارش، هر داوطلب می‌تواند علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی خود (کد رشته امتحانی اول) از میان ۶۶ کد رشته امتحانی که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته‌های شناور مشخص شده نسبت به انتخاب کد رشته امتحانی دوم از میان کد رشته امتحانی شناور اقدام کنند. این داوطلبان ضرورت دارد برای ثبت کد رشته امتحانی دوم نیز در تقاضانامه اینترنتی ۳۰۰ هزار ریال دیگر نیز بابت وجه ثبت نام برای شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم پرداخت و یک سریال اعتباری دیگر دریافت کند.

برای خرید کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۵ کلیک کنید
برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال ۹۵ کلیک کنید

در این رابطه بخوانید:

زمان ویرایش اطلاعات و فرصت مجدد ثبت نام کنکور ۹۵

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,