خانه / اخبار / فعالیتهای فرهنگی پیام نور با همکاری ادارات ارشاد استانها توسعه یافت
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
توسعه فعالیت پیام نور با ارشاد

فعالیتهای فرهنگی پیام نور با همکاری ادارات ارشاد استانها توسعه یافت

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
فعالیتهای فرهنگی پیام نور با همکاری ادارات ارشاد استانها توسعه یافتReviewed by زهرا on Jan 2Rating: 5.0

توسعه فعالیت پیام نور با ادارات ارشاد

به گفته  معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور، فعالیت های فرهنگی استانهای دانشگاه پیام نور با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور توسعه می یابد.

به گزاش اخبار پیام نور hidanesh.ir کریم نجفی برزگر افزود: با همکاری و تعامل ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانهای سراسر کشور، فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور در استانها توسعه می یابد.

 فعالیتهای فرهنگی پیام نور با همکاری ادارات ارشاد استانها توسعه یافت

با توجه به دیدار دکتر محمد مهدی احمدی مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ارشاد اسلامیدر گفتگویی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور بیان کرد: در این دیدار قرار بر این شد، جلسه هم اندیشی دبیران مناطق هشتگانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران حوزه معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با هدف هم افزایی در فعالیت های علمی، فرهنگی و هنری در مراکز استانها به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ریاست جمهور در خصوص نهادینه سازی اقتصاد مقاومتی در کشور به خصوص در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی، علمی و هنری تمامی دستگاه ها و نهادهای فرهنگی کشور برگزار گردد.

وی همچنین گفت: متن پیشنهادی تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به منظور توسعه هر چه بیشتر فرهنگ عمومی و تخصصی توسط مدیر کل هماهنگی استانهای وزارت ارشاد اسلامی تهیه و تدوین می شود.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>