خانه / اخبار / مرکز رشد مشترک بین پلیس ناجا و دانشگاه خوارزمی راه اندازی می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
راه اندازی مکز رشد بین پلیس و دانشگاه خوارزمی

مرکز رشد مشترک بین پلیس ناجا و دانشگاه خوارزمی راه اندازی می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
مرکز رشد مشترک بین پلیس ناجا و دانشگاه خوارزمی راه اندازی می شودReviewed by زهرا on Jan 3Rating: 5.0

راه اندازی مرکز رشد پلیس ناجا و دانشگاه خوارزمی

به نقل از رئیس مرکز رشد دانشگاه خوارزمی، زمینه برای راه اندازی مرکز رشد تخصصی مشترک بین پلیس مبارزه با مواد مخدر و این دانشگاه ایجاد و فراهم شده است.
به گزارش اخبار دانشگاه سراسری  hidanesh.ir امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی بین دانشگاه خوارزمی و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا محمد نبیونی به ایجاد مرکز رشد تخصصی مشترک بین پلیس مبارزه با مواد مخدر و مرکز رشد دانشگاه خوارزمی اشاره کرد و افزود: مقدمات این کار با برگزاری کارگاه هایی فراهم  و ایجاد شده است.

 مرکز رشد مشترک بین پلیس ناجا و دانشگاه خوارزمی راه اندازی می شود

رئیس مرکز رشد دانشگاه خوارزمی افزود: این مرکز رشد می تواند در زمینه های مختلفی که مورد نیاز پلیس و دانشگاه است فعالیت کند.

وی ادامه داد: اساتید دانشگاه استقبال خوبی از این کارگاه‌ها داشته‌اند و این مرکز رشد تخصصی می تواند اولین مرکز رشد تخصصی در کشور باشد که حداقل در یک دوره دو ساله ۴ تا ۷ واحد فناورانه را در خود مستقر کند.

انجام ۵۰ طرح پژوهشی در زمینه مواد مخدر

رئیس دانشکده علوم زیستی این دانشگاه شهربانو عریان در ادامه نیز گفت: تاکنون ۵۰ طرح پژوهشی در زمینه مواد مخدر در دانشکده علوم زیستی انجام شده که همه آن به ۱۸۰ مقاله آی اس آی تبدیل شده که به چاپ رسیده است.

روسای دانشکده حقوق، شیمی و روانشناسی دانشگاه خوارزمی دراین مراسم آمادگی دانشکده های خود را برای همکاری با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اعلام کردند.

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>