خانه / اخبار / معاونت سلامت در دفتر مشاوره وزارت علوم ایجاد شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
ایجاد معاونت سلامت در وزارت علوم

معاونت سلامت در دفتر مشاوره وزارت علوم ایجاد شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
معاونت سلامت در دفتر مشاوره وزارت علوم ایجاد شدReviewed by زهرا on May 10Rating: 5.0

ایجاد معاونت سلامت در وزارت علوم

بنا به اعلام رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاونت سلامت در دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویانابن دانشگاه ایجاد و تشکیل خواهد شد.

به  گزارش اخبار دانشگاه سراسری hidanesh.ir دکتر حمید کشوری در گفتگوی خود با اشاره به فعالیت های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر بیان کرد: مهمترین برنامه ای که درحال حاضر پیگیری می کنیم بحث سلامت، ایمنی و محیط زیست است.

 معاونت سلامت در دفتر مشاوره وزارت علوم ایجاد شد

وی در ادامه گفت: درحال حاضر بحث سلامت، یکی از اولویت‌های معاونت های پژوهشی دانشگاه شناخته شده و سعی ما این است که در این زمینه فعال‌تر عمل نماییم.

رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر یادآور شد: مرکز بهداشت و درمان دانشگاه امیرکبیر به دنبال ارتقاء کیفیت برنامه های خود با توجه به سیاست های سازمان امور دانشجویان است. همچنین گفت، مرکز ما به عنوان دبیرخانه منطقه یک سعی دارد در تمام برنامه های ارایه شده از سوی دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان حضوری فعال و پر رنگرا به اجرا بگذارد.

کشوری در خاتمه بیان کرد: همچنین برای اولین بار، حوزه سلامت به عنوان معاونت در دفتر مشاوره سلامت سازمان امور دانشجویان مطرح گردید و یکی از همکاران ما از دانشگاه تهران مسئولیت این معاونت را پذیرفته است.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>