خانه / اخبار / اخبار دانشگاهی استانها / آذربایجان شرقی / معاون دانشگاه پیام نور شهرستان بناب انتصاب کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
معاونت دانشگاه پیام نور شهرستان بناب انتصاب کرد

معاون دانشگاه پیام نور شهرستان بناب انتصاب کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
معاون دانشگاه پیام نور شهرستان بناب انتصاب کردReviewed by سعید حبیبی on Jun 21Rating: 4.5

 

به گزارش خبر گزاری های دانشگاه پیام نور معاون دانشگاه پیام نور شهرستان بناب انتصاب کرد.و جایگزین وی آقای فتحی به پست معاونت منصوب شد.

به گزارش اخبار های دانش آقای نجف زاده (معاون دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی (تبریز) در یک مراسم به همراه جمعی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه مرکز شهرستان بناب و همچنین به همراه آقای مرسلی مدیر اداری و پشتیبانی استان آذربایجان شرقی آقای فتحی که عضو اعضای هیئت علمی مرکز به پست معاونت دانشگاه منصوب گردید.

در ادامه این مراسم آقای میر اسماعیل سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز پیام نور بناب با تبریک این ماه پربرکت و عزیز آرزوی موفقیت برای آقای فتحی معاون جدید و در این مورد و مسئولیت وی گفت: ما با توجه به این که از خدمت گزاران جمهوری اسلامی ایران هستیم باید طوری تلاش کنیم تا بتوانیم دین خودمان را به این نظام مقدس ادا نماییم. وهمچنین افزود  از کارکنان زحمت کش دانشگاه هم درخواست دارم تا با هرچه بیشتر خدمت رسانی خود نسبت به دانشجویان و جامعه علمی دست به کار شوند.

معاون دانشگاه پیام نور شهرستان  بناب انتصاب کرد

آقای سید علیزلده در رابطه با تشکیل کار گروه ها برای بیشتر کردن رشته های جدید مقاطع ارشد و کارشناسی تاکید ویژه کرد.

سرپرست دانشگاه واحد بناب با ابراز خوشحالی و همچنین تقدیر از همکاری واحدی رئیس دانشگاه استان آذربایجان شرقی (تبریز) به توسعه و گسترش رشته های جدید در مرکز شهرستان بناب ابراز امید واری کرد.

در اخر آقای فتحی معاون جدید دانشگاه پیام نور بناب با ابراز و تشکر از انتخاب وی به عنوان معاونت دانشگاه و ادادمه داد:با اجرای قانون و با همدلی و احترامات متقابل یکدیگر در راه رسیدن به وظایف خود در جهت بهبود هرچه بهتر و شکوفایی دانشگاه واحد بناب انجام وظیفه کنیم.

وی در اخر به رشد و توسعه رشته های جدید الحصیل در دانشگاه پیام نور  شهرستان بناب اشاره کرد و گفت: به لطف خدا  و همکاری کارکنان امید واریم طی سالهایی که در بر داریم این کار صورت بکیره و همچنین افزود این از دیگر برنامه های اتی من می باشد.

 

منبع: های دانش

اخبار دانشگاهی اذربایجان شرقی

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>