خانه / اخبار / معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور تغییر کرد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تغیی معاون آموزشی پیام نور

معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور تغییر کرد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور تغییر کردReviewed by زهرا on Mar 16Rating: 5.0

تغییرمعاون آموزشی پیام نور

بنا به گفته علی اصغر رستمی ابوسعیدی رییس دانشگاه پیام نور محمدعلی کریمی به عنوان معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور معرفی و منصوب کرد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir علی اصغر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور در حکمی محمدعلی کریمی را به عنوان معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور معرفی ومنصوب نمود.

معاون فناوری و پژوهش دانشگاه پیام نور تغییر کرد

در آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه در سال ۹۴، دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور، ضمن قدردانی از تلاش های دکتر علیپور در دوره تصدی معاونت پژوهش و فناوری با استعفای ایشان موافقت نموده و طی حکمی ایشان را به عنوان مشاور خود منصوب نمود. همچنین در این مراسم دکتر رستمی ابوسعیدی ضمن تاکید بر ضرورت ایفای نقش بهتر و بیشتر حوزه معاونت پژوهشی در فراهم نمودن بسترهای لازم به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات، توجه به رویکردهای وزارت علوم و سوق دانشگاه در جهت دانشگاههای نسل سوم را خواست.

دکتر کریمی از حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه به عنوان موتور محرکه دانشگاه یاد کرد و گفت : حوزه های مدیریتی زیرمجموعه این معاونت با ارائه برنامه های مدون و در قالب سقف زمانی مشخص برای تحقق ، رسالت خود را به خوبی انجام می دهند.
همچنین دکتر کریمی ضمن تشکر از زحمات دکتر علیپور، ابتدا از حسن اعتماد همه مدیران مافوق قبلی و اخیر از جمله دکتر فراهانی و دکتر سرلک روسای سابق دانشگاه تشکر و قدردانی کرد و ضمن تشکر از تجدید ابراز چنین اعتمادی از جانب دکتر رستمی ابوسعیدی، قبول مسئولیت اخیر را با فرض تکلیف دانستن آن خطیرتر از گذشته دانست.
وی اضافه کرد: برنامه ها و رویکردهای متفاوت و جدید مورد نظر در حوزه های مختلف مدیریتی در معاونت فناوری و پژوهش برای سال ۹۵ پیش بینی شده است و در همین راستا قول رونمایی از این برنامه ها در نیمه اول اردیبهشت ماه سال آینده مقارن با هفته معلم مورد تاکید قرار گرفته است.
گفتنی است ثبت ۳ اختراع داخلی و ۲ مورد یو اس پتنت امریکا در زمینه نانوفناوری، سوابق اجرایی از جمله ریاست منطقه ۴، کتابهای مختلف، چاپ بیش از ۳۰۰ مقاله در نشریات و کنفرانس های معتبر و بین المللی و ریاست استان البرز و معاونت آموزشی دانشگاه از مهمترین سوابق پژوهشی دکتر کریمی بوده است.

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>