جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

مهلت ثبت درخواست مهمان ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور آغاز شد

مهلت ثبت درخواست مهمان ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور آغاز شدReviewed by زهرا on Jun 23Rating: 5.0

آغاز مهلت ثبت نام مهمان پیام نور

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور، مهلت ثبت درخواست مهمان ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور از امروز در سیستم گلستان این دانشگاه شروع می شود.

به گزارش اخبار پیام نورhiodanesh.ir براساس آنچه که دانشگاه پیام نور در اصلاحیه تقویم آموزشی اعلام نموده است مهلت ثبت درخواست مهمان موقت ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور از امروز ۳ تیرماه سال جاری۹۵ آغاز و تا ۱۲ تیر ماه۹۵ ادامه می یابد.

مهلت ثبت درخواست مهمان ترم تابستان ۹۵ دانشگاه پیام نور آغاز شد

دانشجویان پیام نور باید توجه داشته باشند در صورت درخواست مهمان دادن شهریه آنها افزایش خواهد داشت

نحوه درخواست مهمان موقت :
برای ارائه درخواست مهمان موقت (مهمان برای یک ترم) به دو شکل حضوری و غیر حضوری می شود عمل کرد که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می نماید.
(البته ناگفته نماند که روش غیر حضوری یعنی در خواست به صورت اینترنتی در سیستم گلستان پیام نور تقریبا در همه مراکز اجرا می گردد)
در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس http://reg.pnu.ac.ir و بعد از ورود به سیستم گلستان از مسیر : آموزش ->دانشجو->درخواست ها->تقاضای انتقال و مهمان->تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی نسبت به ثبت در خواست خود اقدام نمایید.
دانشجویان سایر دانشگاه ها :
دانشجویان سایر دانشگاه ها مثل دانشگاه های روزانه ، شبانه ، دانشگاه آزاد ، غیر انتفاعی و … در صورتی که تمایل دارند ترم تابستان را در دانشگاه پیام نور بگذرانند می بایست نامه کتبی درخواست مهمان را از دانشگاه خود به دانشگاه پیام نور مورد تقاضا ارائه نمایند.
اخطار : اگر از روش دوم درخواست مهمان در سیستم گلستان استفاده نمایید باید تا زمانی که درخواست مهمانی شما توسط مبدا (دانشگاه خودتان) و مقصد (دانشگاه مهمان) بررسی نگردد امکان انتخاب واحد برای ترم مهربرا شما امکان پذیر نخواهد بود.پس باید پس از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست شما را بررسی نماید و اگر موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان شما را بررسی نماید.
افزایش شهریه دانشجویان مهمان : دانشجویان پیام نور توجه داشته باشند در صورتی که اقدام به درخواست مهمان نمایند شهریه آنها افزایش پیدا می کند.
شهریه متغیر كلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی)  به شیوه زیر محاسبه می گردد:

۱- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم از مراكز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذكور بند ۱ و ۲ برای مقطع كارشناسی با ضریب ۱٫۶ و برای مقطع كارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۲محاسبه و اخذ می شود.

۲- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراكز استانها و شهرهای لواسان، دماوند،ری و حسن آباد برای مقطع كارشناسی با ضریب ۱٫۸ و برای مقطع كارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۴محاسبه و اخذ می شود.

۳-شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراكز چهارگانه شهر تهران برای مقطع كارشناسی با ضریب ۲ و برای مقطع كارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۶ محاسبه و اخذ می شود.

در این رابطه:

دانشجویان همه دانشگاه ها می توانند بصورت مهمان در پیام نور پذیرفته شوند

 

 

منبع: های دانش ،  اخبار پیام نور

برچسب‌ها, , , ,