خانه / اخبار / مهلت ثبت درخواست مهمان نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نورتمدید شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
tamdid-dakhast-mehman-payamnur-94

مهلت ثبت درخواست مهمان نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نورتمدید شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
مهلت ثبت درخواست مهمان نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نورتمدید شدReviewed by زهرا on Feb 2Rating: 5.0

تمدید درخواست مهمان دانشگاه پیام نور

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور و درخواست دانشجویان این دانشگاه  مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم نیمسال دوم ۹۵-۹۴ را تا ۱۴ بهمن ماه سال جاری تمدید شده است.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir براساس اطلاعات بدست آمده مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم نیمسال دوم ۹۵-۹۴ برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور تا ۱۴ بهمن ماه سال جاری ۹۴ تمدید شده است.

 مهلت ثبت درخواست مهمان نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نورتمدید شد

نحوه درخواست مهمان دائم :
برای ارائه درخواست مهمان دائم (مهمان تا پایان تحصیل) و یا انتقال باید به صورت حضوری درخواست کتبی به دانشگاه مبدا ارائه نمایید.

درخواست های مهمانی که رسیدگی آن در مرکز مبدا و مقصد انجام نگرفته است در تاریخ ۱۵ بهمن ماه سال جاری ۹۴ به صورت سیستمی در مرکز مبدا فعال خواهد گردید و این دسته از دانشجویان در مرکز مبدا می توانند انتخاب واحد خود را انجام دهند. همچنین دانشجویان پیام نور باید توجه و دقت کافی داشته باشند در صورت درخواست مهمان دادن شهریه آنها افزایش پیدا خواهد کرد.
افزایش شهریه دانشجویان مهمان پیام نور

نحوه درخواست مهمان موقت :
برای ارائه درخواست مهمان موقت (مهمان برای یک ترم) به دو شکل حضوری و غیر حضوری می شود عمل نمود که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می نماید
(البته لازم به ذکر است که روش غیر حضوری یعنی در خواست به صورت اینترنتی تقریبا در همه مراکز اجرا می شود)

در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس http://reg.pnu.ac.ir و بعد از ورود به سیستم گلستان از مسیر : آموزش ->دانشجو->درخواست ها->تقاضای انتقال و مهمان->تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی نسبت به ثبت در خواست خود اقدام نمایند.

اخطار : اگر از روش دوم درخواست مهمان در سیستم گلستان استفاده کنید توجه داشته باشید تا زمانی که درخواست مهمانی شما توسط مبدا (دانشگاه خودتان) و مقصد (دانشگاه مهمان) بررسی نشود امکان انتخاب واحد برای ترم مهر را نخواهید داشت پس بهتر است پس از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست شما را بررسی نماید و در صورت موافقت کردن از مقصد بخواهید درخواست مهمان شما را بررسی نماید.

 : دانشجویان پیام نور توجه داشته باشند در صورتی که اقدام به درخواست مهمان کنند شهریه آنها افزایش پیدا خواهد نمود.
شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی)  به شیوه زیر محاسبه می گردد:

۱- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بند ۱ و ۲ برای مقطع کارشناسی با ضریب ۱٫۶ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۲محاسبه و اخذ می شود.

۲-شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز چهارگانه شهر تهران برای مقطع کارشناسی با ضریب ۲ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱.۶ محاسبه و اخذ می شود.

۳-شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان، دماوند،ری و حسن آباد برای مقطع کارشناسی با ضریب ۱٫۸ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۴محاسبه و اخذ می شود.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>