خانه / اخبار / مهلت ثبت درخواست میهمان پیام نور برای نیم سال اول تمدید شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
تمدید مهلت درخاست میهمان شدن پیام نور

مهلت ثبت درخواست میهمان پیام نور برای نیم سال اول تمدید شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
مهلت ثبت درخواست میهمان پیام نور برای نیم سال اول تمدید شدReviewed by سعید حبیبی on Sep 6Rating: 5.0

ثبت درخواست میهمان دانشگاه پیام نور

بر اساس این خبر دانشگاه پیام نور اعلام کرد تا روز ۲۱ شهریور ماه سال جاری (۹۴) دانشجویان می توانند جهت ثبت دخواست خود برای میهمان موقت و دائم اقدام کنند این فرصت دیگر تمدید ور در اختیار دانشجویان قرار نخواهد گرفت.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir دانشگاه پیام نور مهلت ثبت درخواست میهمان شدن موقت و دائم برای دانشجویان تا تاریخ بیست یکم شهریور تمدید کرد این درخواست میهمان برای نیم اول سال تحصیلی ۴-۹۵ می باشد.

مهلت ثبت درخواست میهمان پیام نور برای نیم سال اول تمدید شد

آنچه که در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور برای سال تحصیلی ۹۴-۹۵ منتشر شده بود زمان ثبت درخواست میهمان تا تاریخ ۱۵ شهرویر بود که تا تاریخ ۲۱ همان ماه تمدید شد.

تقویم آموزشی ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور

چگونه درخواست میهمان دانشگاه پیام نور رو انجام بدهیم

برای اینکه در دانشگاه های دیگر میهمان شوید به دو صورت میتوان درخواست میهمان شدن رو ارائه دهید یکی این که به صورت حضوری ور دیگری به صورت غیر حضوری از طریق سایت سیستم گلستان که آدرس آن رو در ادامه خواهیم گذاشت

شما دانشجویان باید قبل از این که درخواست خود رو انجام دهید از دانشگاه خود جویا باشید که آیا حضوری بهتر می باشد یا غیر حضوری آنان شما رو راهنمایی خواهند کرد البته به هر دو صورت هم میتوان ثبت نام کرد.

ثبت نام در سایت سیستم گلستان بسیار آسان بوده کافیه پس از ورود یه سایت از طریق منو یا مسیر زیر ثبت نام کنید.

آموزش / دانشجو / درخواست ها / تقاضای انتقال و میهمان شدن /

لینک سیستم گلستان کلیک کنید ( بارگزاری سایت فقط با مرورگر اکسپلورر امکان پذیر می باشد)
* توجه: دانشجویانی که از طریق سایت سیستم گلستان اقدام به ثبت نام میکنند باید توجه داشته باشند که هر دو طرف یعنی دانشگاه مبدآ و مقصد درخواست ها رو برسیکنند تا بنوانید انتخاب واحد کنید.بنابراین شما دانشجویان باید پس از این که در سیستم گلستان ثبت نام خود رو به پایان رساندید از دانشگاه مبدآ بخواهید تا درخواست میهمان شدن شما رو برسی کنند در صورت قبول کردن میهمانی شما از مقصد هم که دانشگاه خودتان می باشد این درخواست رو برسی کنند.

***دانشجویانی که اقدام به میهمان شدن میکنند باید اینم بدانند شهریه میهمان افزایش یافته است.چه قدر؟ به لینک زیر که در این رابطه می باشد مراجعه کنید.

افزایش شهریه دانشجویان میهمان

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>