خانه / اخبار / مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور در نیمسال اول ۹۶-۹۵آغاز شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
درخواست مهمان و تغییر رشته

مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور در نیمسال اول ۹۶-۹۵آغاز شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور در نیمسال اول ۹۶-۹۵آغاز شدReviewed by زهرا on Aug 22Rating: 5.0

درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور

بنا به اعلام دانشگاه پیام نور، مهلت ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته برای نیمسال اول ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور از امروز آغاز گردید.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.irبراساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور آمده است مهلت ثبت در خواست مهمان موقت ، مهمان دائم ، تغییر رشته و تغییر گرایش در نیمسال اول از امروز دوشنبه ۱ شهریورماه آغاز و تا ۱۵ شهریور ماه سال جاری۹۵ ادامه می یابد.

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه پیام نور

 مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور در نیمسال اول ۹۶-۹۵آغاز شد

نحوه درخواست تغییر رشته :
برای درخواست تغییر رشته باید به صورت حضوری به دانشگاه خود مراجعه کنید

نحوه درخواست مهمان دائم و موقت:
برای ارائه درخواست مهمان دائم (مهمان تا پایان تحصیل)  باید به دانشگاه مبدابه صورت حضوری درخواست کتبی ارائه دهید همچنین برای ارائه درخواست مهمان موقت (مهمان برای یک ترم) که به دو شکل حضوری و غیر حضوری می باشد عمل نمودکه هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می نماید پسلازم است قبل از انجام هر کاری از دانشگاه خود سوال نمایید که حضوری و یا به صورت غیر حضوری در سیستم گلستان باید درخواست بدهید.

تقریبا اکثر مراکز پیام نور به شیوه غیرحضوری عمل می کنند
در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و بعد از ورود به سیستم گلستان از مسیر : آموزش ->دانشجو->درخواست ها->تقاضای انتقال و مهمان->تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی نسبت به ثبت در خواست خود اقدام نمایید

اخطار : اگر از روش دوم درخواست مهمان در سیستم گلستان استفاده نمایید توجه کنید تا زمانی که درخواست مهمانی شما توسط مبدا (دانشگاه خودتان) و مقصد (دانشگاه مهمان) بررسی نگردد امکان ندارد بتوانید برای ترم مهرانتخاب واحد نمایید به همین علت پس از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست شما را بررسی نموده و اگر موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان شما را بررسی کند.

نکته : دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد میبایست از امکان مهمان شدن استفادهنمایند به شرط آنکه مرکز مقصد رشته آنها را در همان مقطع داشته باشد.

نکته : در صورتی که در بازه زمانی مشخص شده از درخواست خود منصرف شدید می بایست با مراجعه به سیستم گلستان در همان قسمت ثبت درخواست اقدام به حذف مهمان خود نمایید این امکان فقط تا زمانی که مقصد موافقت را اعلام نکرده باشد دارای اعتبار است.

 

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>