خانه / اخبار / مهلت درخواست مهمان پیام نور با نکات مهم و آموزش آغاز شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
mohlat-dakhast-mihman-payam-nur-94

مهلت درخواست مهمان پیام نور با نکات مهم و آموزش آغاز شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
مهلت درخواست مهمان پیام نور با نکات مهم و آموزش آغاز شدReviewed by زهرا on Dec 28Rating: 5.0

آغاز مهلت درخواست مهمان پیام نور

در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری ۹۵-۹۴ مهلت برای ثبت درخواست برای مهمان در دانشگاه پیام نور از امروز شروع می شود.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir براساس آنچه که دانشگاه پیام نور اعلام کرده  در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ مهلت ثبت درخواست مهمان موقت و دائم از دانشجویان دانشگاه پیام نور از امروز ۷ دیماه آغاز و تا ۲۸ دیماه سال جاری ۹۴ ادامه خواهد می یابد.

مهلت درخواست مهمان پیام نور با نکات مهم و آموزش آغاز شد

نحوه درخواست مهمان موقت و دایم
برای ارائه درخواست مهمان موقت (مهمان برای یک ترم) به دو شکل حضوری و غیر حضوری می شود عمل کرد که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می کند (البته ناگفته نماند که روش غیر حضوری یعنی در خواست به صورت اینترنتی تقریبا در همه مراکز اجرا می شود)
در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس http://reg.pnu.ac.ir و بعد از ورود به سیستم گلستان از مسیر : آموزش ->دانشجو->درخواست ها->تقاضای انتقال و مهمان->تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید. همچنین برای ارائه درخواست مهمان دائم (مهمان تا پایان تحصیل) و یا انتقال باید به صورت حضوری درخواست کتبی به دانشگاه مبدا ارائه بدهید.

اخطار : اگر از روش دوم درخواست مهمان در سیستم گلستان استفاده کنید توجه داشته باشید تا زمانی که درخواست مهمانی شما توسط مبدا (دانشگاه خودتان) و مقصد (دانشگاه مهمان) بررسی نشود امکان انتخاب واحد برای ترم مهر را نخواهید داشت پس بهتر است پس از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست شما را بررسی کند و اگر موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان شما را بررسی کند.

شهریه متغیر کلیه دانشجویان متقاضی مهمان (ترمی، دائمی)  به شیوه زیر محاسبه میشود:

۱- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز استانها و شهرهای لواسان، دماوند،ری و حسن آباد برای مقطع کارشناسی با ضریب ۱٫۸ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۴محاسبه و اخذ می گردد.

۲- شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم به مراکز چهارگانه شهر تهران برای مقطع کارشناسی با ضریب ۲ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱.۶ محاسبه و اخذ می گردد

۳ شهریه متغیر متقاضیان مهمان یا مهمان دائم از مراکز با نواحی پایین تر به بالاتر به غیر از شهرهای مذکور بند ۱ و ۲ برای مقطع کارشناسی با ضریب ۱٫۶ و برای مقطع کارشناسی ارشد با ضریب ۱٫۲محاسبه و اخذ می گردد.

افزایش شهریه دانشجویان مهمان : دانشجویان پیام نور توجهکنند که در صورتی که اقدام به درخواست مهمان کنند شهریه آنها افزایش پیدا خواهدکرد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>