جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شد

مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شدReviewed by سعید حبیبی on Jun 10Rating: 5.0

 

مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شد این خبر حاکی است که معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اعلام کرد که مهلت درخواست نقل و انتقال تار تاریخ پانزدهم تیر ماه تمدید گردید.

به گزارش سایت های دانش معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اعلام کرده است که دانشجویان از اول خرداد ماه نقل انتقالات شروع شده وتا پایان روز ۱۵ خردادماه ۹۴ حدود شانرده هزار و سیصد بیست و یک ثبت نقل انتقال خود رو ثبت کرده اند.
در رابطه با تمدید شدن مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی معاون دانشجویی اظهار داشت که دانشجویانی که نتوانستند به هر دلیلی دخواست خود رو ثبت کنند می توانند تا پایان رو پانزدهم تیر ماه با مراجعه به سامانه ثبت نام کنند.

مهلت درخواست نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شد

از آغاز شدن برسی پرونده های ثبت گردیده دانشجویی تا تاریخ پانزدهم خرداد ماه آقای دکتر کاردار بیان کرد گفت:
دانشجویانی که تا تاریخ پانزدهم خرداد توانسته اند ثبت نام خود رو انجام دهند و درخواست خود رو ارسال کنند ار تاریخ هفدهم شروع به برسی کردیم تا بر مبنای ظرفیت خالی مانده نسبت به تاخیر کنندگان ثبت نام کننده تصمیم گیری های لازم انجام شود.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد از فعال شدن سامانه ی وام های ازدواج دانشجویی هم خبر داد:

در رابطه با وام ازدواج دانشجویی معاون دانشجویی دانشگاه آزاد گفت:

سامانه وام  ازدواج در سراسر کشور همچنان فعال است و متقاضیان دانشجو می توانند درخواست خود رو با مراجعه به این سامانه از قسمت خدمات ثبت کنند. دکتر کاردار در ادامه اشاره ای به این وام ها کرد و گفت این وام ها از صندوق مهر امام رضا که بانک عامل دانشگاه آزاد محسوب می شود به دانشجویان متقاضی پرداخت می گردد.

دکتر کارداد در آخر گفت که مقدار وام ازدواج امسال دانشگاه آزاد ده میلیون تومان می باشد که باز پرداخت آن هم سه سال با بهره چهارده درصد می باشد که به دانشجویان مطعلق می گیرد.

 

منبع: های دانش

 

برچسب‌ها, , , , , , ,