جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

مهمترین و جدیدترین اخبار دانشگاه سراسری در سایت های دانش

مهمترین و جدیدترین اخبار دانشگاه سراسری در سایت های دانشReviewed by سعید حبیبی on Jun 18Rating: 5.0

 

نوبت به اخبار دانشگاه سراسری رسید

در این قسمت سعی داریم تا اعلام کنیم جدید تریم و مهمترین اخبار دانشگاه سراسری رو همکاران باتلاش قابل تحسین جمع آوری و در سایت های دانش در معرض دید کاربران قرار و منتشر می کنند.

مهمترین و جدیدترین اخبار دانشگاه سراسری

جدیدترین و مهمترین اخبار دانشگاه سراسری از مقاطع کارشناسی , کارشناسی ارشد و دکترا گرفته تا بخشنامه ها نمونه سوالات و مهمتر از هرچیز انچه سایت سارمتن سنجش منتشر می کنه رو در سایت های دانش با بهترین طرز انتشار , قابل فهم بودن و توجه به کلیه نکات ریز و درشت اخبار و مسائل مکشاهده نمایید وآگاهی خود رو نسبت به مطالب و اخبار منتشر شده بالا برید.

شما کاربران اگر نیاز به مشاهده اخبار دانشگاه پیام نور و یا اخبار دانشگاه آزاد دارید می توانید ببینید.

و اما اینم باید ذکر کنم که با تلاش همکاران جهت آگاهی دانشجویان و دیگر همکاران دانشگاهی از اخبار های روز و جدید هر روزه به محض منتشر شدن اخبار از مسائل و … دانشگاه سراسری در سایت ها دانش قرار می گیرد که این خود یک نظم و پوئن مثبت برای اخبار های دانش است.

برای مشاهد اخبار دانشگاه سراسری می توانید از قسمت منوی بالا : اخبار/اخبار دانشگاه سراسری مشاهده ویا با کلیک بر روی لینک زیر به قسمت اخبار سراسری هدایت شوید.

hidanesh.ir/akhbar/akhbar-daneshgah-sarasari

ما همچنان مشتاق شنیدن نظرات , پیشنهاد و انتقاد های شما هستیم برای ثبت درخواست های خود می توانید از قسمت تماس با ما که در نوار بالا سایت قرار دارد با ما در ارطباط باشید.

با تشکر: مدیریت های دانش

 

جدیدترین اخبار پیام نور در سایت های دانش

جدیدترین اخبار دانشگاه آزاد اسلامی درسایت های دانش

برچسب‌ها, , , , ,