جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

نتایج قرعه کشی عتبات عالیات دانشجویان دانشگاه ها اعلام شد

نتایج قرعه کشی عتبات عالیات دانشجویان دانشگاه ها اعلام شدReviewed by زهرا on Jan 3Rating: 5.0

اعلام نتایج عتبات دانشگاهیان

 بنا به اعلام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، نتایج قرعه کشی چهاردهمین دوره اعزام عتبات عالیات دانشجویان دانشگاه ها برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir  ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان نتایج قرعه کشی چهاردهمین دوره اعزام عتبات عالیات دانشگاهیان را اعلام نمود. ثبت نام ۵۰۸۳۵ نفر از دانشگاهیان در این دوره برای حضور در این سفر مقدس ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۶۲۲۴ دانشجوی متاهل،  ۳۰۶۷ استاد دانشگاه،  ۱۰۴۶۷ پسر مجرد، ۶۸۶۶ دختر مجرد و ۴۲۱۱ کارمند دانشگاه در این دوره ثبت نام کردند.

 نتایج قرعه کشی عتبات عالیات دانشجویان دانشگاه ها اعلام شد

در این دوره ظرفیت اعزام ۱۱۵۰۰ نفر در قالب ۲۷۸ کاروان فراهم گشته است. اعزام‌ها از ۵ بهمن ماه سال جاری ۹۴ آغاز می‌شود و تا آخر فروردین۹۵ ادامه خواهد یافت. هزینه سفر هوایی حدود یک میلیون و ۵۰۰هزار تومان وهزینه سفر زمینی حدود ۹۷۰هزار تومان  است. برای کاروان دختران مجرد فقط اعزام هوایی پیش بینی شده است.

با توجه به ثبت نام چند برابر ظرفیت در کاروان های مختلف، پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام خواهند شد که در سامانه ثبت نام عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده بوده و همچنین به پذیرفته شدگان به صورت پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد.

آن دسته از متقاضیانی که نامشان در فهرست پذیرفته شدگان نیست می توانند با پیگیری مسابقات و برنامه های مختلف ستاد در کانال تلگرامی لبیک، و همچنین شرکت در مسابقاتی که جوایز ویژه ای همچون سهمیه عتبات دانشگاهیان در کاروان های خاص دارد؛ ارتباط خود را با ستاد حفظ کنند.

لازم به ذکر است؛ پذیرفته شدگان می بایست هرچه سریعتر مدارک خواسته شده را آماده کرده و به شوراهای استانی و دانشگاه های خود تحویل دهند که مفصلا پس از قرعه کشی اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان کلیک نمایید.

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,