خانه / اخبار / واحد های شهرستانی دانشگاه پیام نور رتبه بندی خواهد شد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
رتبه بندی مراکز دانشگاه پیام نور

واحد های شهرستانی دانشگاه پیام نور رتبه بندی خواهد شد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
واحد های شهرستانی دانشگاه پیام نور رتبه بندی خواهد شدReviewed by سعید حبیبی on Sep 18Rating: 5.0

رتبه بندی واحد های پیام نور

خبر منتشر شده از سوی سرپرست دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور مینی بر این است که کلیه مراکز و واحد های دانشگاهی پیام نور در استان و شهرستان های کشور رتبه بندی و رتبه های برتر واحد ها پیام نور نیز معرفی خواهد شد.

واحد های شهرستانی دانشگاه پیام نور رتبه بندی خواهد شد

به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir اقای ضماهتی سرپرست دفتر نظارت پیام نور در رابطه با رتبه بندی کلیه مراکز کشور و معرفی رتبه ی برتر گفت: این کار در راستای تحقق یافتن جامع تعالی سازمانی دانشگاه پیام نور می باشد و این کار حتما صورت خواهد گرفت.

در ادامه گفت: رشته بندی دانشگاه ها بر اساس شاخص های عمومی آنها ارزیابی و همچنین رویکر های علمی نظارت و ارزیابی دانشگاه در کنار اجرای طرح جامع تعالی سازمانی بیشتر شدن کیفیت خدمات شروع شده است که از بین این رتبه های کسب شده برترین انها در دهه فجر اعلام و معرفی خواهد شد.

در پایان وی اشاره ای به نقش سازنده روئسا و همچنین مسئولین مراکز دانشگاه پیام نور در سطح کشور کرد و افزود: با مشاهده چنین پیشرفت ها و خدمات رسانی دانشگاه پیام نور ابراز امید واری میکنیم و بر افزون شدن این خصوصیت تاکید ویژهای داریم.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>