جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

وام مسکن برای نخبگان و دانش آموخته ی برتر متأهل

وام مسکن برای نخبگان و دانش آموخته ی برتر متأهلReviewed by سعید حبیبی on Jul 12Rating: 5.0

وام مسکن نخبگان

با توجه به خبرگزاری ها معاون پژوهشی و همچنین برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان در رابطه با تسهیلات ارائه داده شده به دانشجویان گفتک ما از این به بعد وام مسکن در نظر گرفته رو به دانشجویان نخبه,دانش آموخته و متهل ارائه خواهیم داد.

به گزارش اخبار های دانش hidanesh.ir معاون پژوهشی و برنامه ریزی بنیاد نخبگان آقای غلامعلی بیان کرد ما در حوزه دانش آموختگان دایره شناسایی و دانشجویان مشمول رو زیاد و بیشتر کرده ایم و همچنین به آنان این اجازه رو دادیم تا شرط نخبه شدن دانش آموختگان فقت با معدل هفده و داشتن دو مقاله نباشد.

در ادامه گفت: بر اساس این گفته ها ما فعالیت دانش آموختگان رو از آن زمان که دانشجو شده برسی نماییم و همین موضوع رو هم در دانش آموختگی لحاظ نماییم.اکنون آنچه که برای سناسایی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار وسیع است و در همین سال هم ایین نامه دانش آموختگان اجرایی خواهیم کرد.

وام مسکن نخبگان و دانش آموخته ی برتر متأهل

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در اداه اضافه کرد: به دانش آموختگان برتر تسهیلاتی چون نظام وظیفه تخصصی و همچنین جایزه پژوهشی شهید چمران این جایزه دو سال پرداخت خواهد شدو دانش آموخته به عنوان یک پژوش گر وارد دانشگاه می شود و در این دانشگاه تحت نظر یک استاد به فعالیتش خواهد پرداخت.

 

 در ادامه افزود دانش آموخته از طرف بنیاد نخبگان نیز وام مسکل دریافت خواهد کرد و مبلغ این وام هم صد میلیون تومان است.

در پایان آقای غلامعلی به دیگر تسهیلات دانش آموختگان اشاره کرد وکفت: اگر دانش آموخته برتری به دانشگاه معرفی شود بیست میلیون به خود وی و بیست میلیون هم به آن دانشگاهی که او رو جذب کرده اختصاص داده خواهد شد.

و اگر دانش آموخته برتری هم بخواهد یک شرکت دانش بنیانب ایجاد کند برای این کار هم مبلغ سی میلیون تومان وام در یافت خواهد نمود.

 منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , ,