خانه / اخبار / وجود ۴۰۰ پروژه نیمه کاره در دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
پروژه های نیمه کاره پیام نور

وجود ۴۰۰ پروژه نیمه کاره در دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
وجود ۴۰۰ پروژه نیمه کاره در دانشگاه پیام نورReviewed by زهرا on Jun 2Rating: 5.0

پروژه های نیمه کاره پیام نور

بنا به اعلام معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور،حدود ۴۰۰ پروژه نیمه تمام در این دانشگاه وجود دارد بیان کرد: تلاش می کنیم تمامی پروژه هایی که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند را تا پایان سال جاری به بهره برداری برسانند.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir فیصل حسنی عصر سه شنبه در نشستی خبری در سرسرای جلسات دانشگاه پیام نور کرمانشاه افزود: برای بهره برداری از این پروژه ها به ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیازمندیم.

 وجود ۴۰۰ پروژه نیمه کاره در دانشگاه پیام نور 

وی گفت: اولویت تکمیل و بهره برداری با پروژه های ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که میخواهیمتا هفته دولت امسال همگی آن ها به بهره برداری برسند. پس از تکمیل این پروژه ها، به سراغ پروژه هایی با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی خواهیم رفت تا بتوانیم آن ها را نیز تا ایام الله دهه فجر امسال به بهره برداری برسانیم.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در ادامه از این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان یاد کرد وافزود: پیام نور دومین دانشگاه خاورمیانه از لحاظ ارایه آموزش های نیمه حضوریخواهد بود.
حسنی همچنین از وجود ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاهی پیام نور در سطح کشور خبر داد و گفت: ۱۷۷ مرکز و واحد بیش از ۵۰۰ دانشجو بقیه کمتر از این مقدار دانشجو را دارا هستند. همچنین ۸۰۰ نفر از این تعداد دانشیار و استاد تمام، ۲ هزار نفر استادیار و بقیه نیز مربی می باشند.

وی با بیان اینکه علاوه بر مراکز داخلی، دانشگاه پیام نور ۷۰ مرکز خارج از کشور نیز با ۲ هزار دانشجو فعال است، بیان کرد: این دانشگاه ها در قاره های آمریکا، اروپا و اقیانوسیه واقع شده که بیشترین تعداد دانشجویان خارج از کشور نیز در دانشگاه دوبی امارات تحصیل می نمایند.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور، تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور داخل کشور را حدود ۶۵۵ هزار نفر عنوان کرد و گفت: ۶۰۴ هزار نفر آن ها هم اکنون به عنوان دانشجوی فعال که شهریه پرداخت می نمایند و در امتحانات پایان ترم حضور می یابند شناخته می شوند.
حسنی همچنین از اضافه شدن ۲۰۰ رشته مجازی به رشته های دانشگاه پیام نور خبر داد و یادآور شد: در نظر داریم که تا ۲ سال آینده یک میلیون دانشجو از طریق مجازی آموزش ببینند.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>