خانه / اخبار / وضعیت برسی واحد های زیان ده پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
آخرین برسیها در رابطه با واحد های زیان ده پیام نور

وضعیت برسی واحد های زیان ده پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
وضعیت برسی واحد های زیان ده پیام نورReviewed by سعید حبیبی on Jun 17Rating: 5.0

در رابطه با وضعیت واحد های زیان ده دانشگاه پیام نور آقای محمد علی سرلک سرپرست دانشگاه پیام نور اعلام کرده که در تابستان سال جاری (۹۴) اعلام و منتشر خواهد شد.

به گزارش اخبار های دانش و نقل از خبرگزاری مهر سرپرست دانشگاه آقای سرلک در رابطه با واحد ها و مراکز زیان پیام نور و آیا برنامه ای و چه برنامه ای در این رابطه خواهد داشت افزود: در این خصوص زیان ده یک کمیته برای رسیدگی تشکیل شده که به این موضوع با جدیت رسیدگی می کند.

طبق خبر گزاری آقای سرلک در جواب سوال اینکه چه موقع کمیته مذکور نتیجه رو اعلام و منتشر خواهد کرد گفت: با توجه به تلاشهای کمیته در این خصوص واحد ها و مراکز زیان ده امید واریم تا تابستان سال جاری (۹۴) تمام شود و همچنین اعلام گردد.

وضعیت برسی واحد های زیان ده پیام نور

در خصوص ادغام واحد های درسی دانشگاه پیام نور رئیس دانشگاه اعلام کرده بود که دانشگاه ما (پیام نور)  محرومین به شمار می رسد زیرا ملاحضات اقتصادی نمی باشد. با توجه به این مسئله دنبال این هستیم که به مراکز پیام نور سامان بدهیم.

در ادامه اضافه کرد: اگر مشاهده کنیم که با تعطیل کردن جایی در زمان دسترسی محرومین از بین خواهد رفت و دسترسی نخواهند داشت نیاز به تامل بیشتری داریم.با توجه به همین مسائل تجمیع رشته ها در دستور کارمان قرار دارد. و در اخر هم گفت: اگر می خواهیم به پویایی هرچه بیشتر دانشگاه پیام نور برسیم باید رشته های بیشتری رو در دستور کار و اضافه کنیم.

منبع: های دانش

اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>