خانه / اخبار / پرداخت پنج میلیارد تومان به دانشجویان دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
اعطای تسهیلات به پیام نور

پرداخت پنج میلیارد تومان به دانشجویان دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
پرداخت پنج میلیارد تومان به دانشجویان دانشگاه پیام نورReviewed by زهرا on Nov 17Rating: 5.0

اعطای تسهیلات به دانشجویان پیام نور

اعطای پنج میلیارد تومان تسهیلات به دانشجویان دانشگاه پیام نور به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور اختصاص یافت.

 به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.ir  کریم نجفی برزگر در نشست خبری با خبرنگاران لرستان جهت اعطای تسهیلات به دانشجویان دانشگاه پیام نور در طول امسال،در عصر روز سه شنبه بیان کرد: در پنج ماه نخست امسال در قالب وام های دانشجویی به دانشجویان این دانشگاه تسهیلاتی به میزان پنج میلیارد تومان پرداخته شده است.وی همچنین میزان تسهیلات پرداخت شده به دانشجویان این دانشگاه طی سال گذشته را نیز ۱۴ میلیارد تومان عنوان کرد.

پرداخت پنج میلیارد تومان به دانشجویان دانشگاه پیام نور

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور برای اعطای تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه از عقد قرار داد با بانک صادرات خبر داد و گفت: برای بار نخست در دانشگاه پیام نور کشور قرارداری را با بانک صادرات منعقد کرده ایم که به سبب آن به دانشجویان مقطع کارشناسی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سه میلیون تومان و دانشجویان مقطع دکتری نیز شش میلیون تومان تسهیلات اعطا خواهد شد.

نجفی همچنین در پاره ای دیگر از صحبتهای خود  از تاسیس کانون فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این دانشگاه از شرکتهای دانش بنیان در حوزه های مختلف حمایت خود را اعلام خواهد کرد.

به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور در طول پنج ماه اول امسال،  ۱۱۵ کرسی آزاد اندیشی در دانشگاههای پیام نور کشور، با .موضوعات مختلف فرهنگی،  اجتماعی، سیاسی، و …برگزار خواهد شد.

همچنین به گفته  نجفی برزگر در حال حاضر این دانشگاه برای هر دانشجوی خود ۸۰ هزار تومان سرانه فرهنگی پرداخت می کند و این در حالیست که این میزان در سال گذشته ۳۵ هزار تومان بوده است.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>