خانه / اخبار / کارت رفاه دانشجویی برای همه دانشجویان اعطا می شود
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
کارت رفاه دانشجویان
کارت رفاه دانشجویان

کارت رفاه دانشجویی برای همه دانشجویان اعطا می شود

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
کارت رفاه دانشجویی برای همه دانشجویان اعطا می شودReviewed by زهرا on May 16Rating: 5.0

کارت رفاه دانشجویی

 بنا به اعلام رییس صندوق رفاه دانشجویان،از اتمام فاز مطالعاتی “رفاه کارت دانشجویی” خبر داده و بیان کرد: این کارت به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم اعطا می گردد.

به گزارش اخبار پیام نورhidanesh.ir ذوالفقار یزدان مهر در گفت و‌گوی خود با بیان اینکه اعطای “رفاه کارت دانشجویی” یا “کارت هوشمند یکپارچه دانشجویی” به عنوان یک پروژه در صندوق رفاه دانشجویان در حال بررسیبوده است،بیان کرد: اقدامات مربوط به این کارت به مراحل خوبی رسیده است،هدف صندوق رفاه دانشجویان این بوده است که رفاه کارت دانشجویی جامع و مانع و از لحاظ خدمات متمایز بوده تا میزان خدمات رسانی به دانشجویان ارتقاء پیدا کند.

کارت رفاه دانشجویی برای همه دانشجویان اعطا می شود

وی گفت: در آخرین جلسه ای که هفته گذشته برگزارگردید، فاز مطالعاتی طرح مذکور تمام شده و باید در کمیسیون و توسط هیات امنای صندوق رفاه تصویب گردد تا به مرحله اجرا برساند.

رییس صندوق رفاه دانشجویان هدف از ارائه رفاه کارت دانشجویی را یکپارچه سازی خدمات ارائه شده به دانشجویان عنوان نمود وبیان کرد: با ارائه این کارت کل پرداختی ها در قالب کارت یک پارچه دانشجویی صورت خواهد گرفت.

یزدان‌مهر در پایان درمورد خدماتی که توسط رفاه کارت دانشجویی ارائه می گردد توضیح داد: رفاه کارت دانشجویی حدود ۲۶ نوع خدمت شامل خدمات رفاهی،ورزشی،فرهنگی، تخفیفات دانشجویی،سفر، ویزا کارت،حمل و نقل عمومی و… را در برخواهد گرفت و پس از تصویب و اجرا این کارت به دانشجویان همه مقاطع ارائه می گردد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>