خانه / اخبار / کارت ورود به جلسه کنکور ۹۴ توسط سازمان سنجش منتشر گردید (کنکور سراسری)
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
کارت ورود به جلسه کنکور 94 توسط سازمان سنجش منتشر گردید

کارت ورود به جلسه کنکور ۹۴ توسط سازمان سنجش منتشر گردید (کنکور سراسری)

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
کارت ورود به جلسه کنکور 94 توسط سازمان سنجش منتشر گردید (کنکور سراسری)Reviewed by سعید حبیبی on Jun 8Rating: 5.0

 

کارت ورود به جلسه کنکور ۹۴ توسط سازمان سنجش منتشر گردید (کنکور سراسری) این کارت ورود به جلسه مختص داوطلبان شرکت کننده در کنکور سال ۱۳۹۴ می باشد که با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت خود رو دریافت کنند.

کارت ورود به جلسه امتحانی کنکور سال ۹۴ امروز ۱۷ خردادماه سال ۹۴ توسط سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر گردید.داوطلبانی که خواهان دریافت کارت خود می باشند به سایت سازمان سنجش به آدرس  زیر مراجعه نمایند.

www.sanjesh.org سایت سازمان سنجش باکلیک روی لینک میتوانید وارد سایت سنجش شوید.

کارت ورود به جلسه کنکور ۹۴ توسط سازمان سنجش منتشر گردید (کنکور سراسری)

اگر داوطلبی نتوانست کارت ورود به جلسه کنکور سال ۹۴ رو پرینت کند یا موفق به این کارنشد. (به دلایل در دست نداشتن مدارک مثل کد رهگیری و شماره پرونده یا داوطلبی) به راحتی میتواند وارد سایت سازمان سنجش شود  و از قسمت ورود به سیستم پاسخگویی و با انتخاب کردن نام آزمون و موضوع اطلاعات مورد نیاز خود که در بالا به آنها اشاره کردیم دسترسی پیدا و به پرینت کارت خود اقدام نماید.

نکته: کسانی کمی توانند در سیستم پاسخگویی به نتیجه برسند که عضو شده باشند بنابر این از کاربران خواستاریم قبل از این کار حتما عضو شوند سپس اقدامات ریافت شماره داوطلبی ، پرونده و یا کد رهگیری کنند.

نحوه ی عضویت بسیار راحت می باشد برای عضویت در سایت سازمان سنجش کشور ابتدا وارد سایت شده و از سمت چپ روی گزینه سیستم پاسخگویی کلیک کنید پس از ورود به صفحه جدید که همان صفحه سیستم پاسخگویی می باشد در اینجا شما لینک رو مشاهده خواهید کرد که در یک کادر سبز رنگ عبارت عضویت در سایت می باشد در اینجا روی این لینک کلیک کنید وارد برگه عضویت می شوید که پس از پر کردن فرم شما عضو خواهید شد.

 

 

منبع: های دانش

دیگر اخبار دانشگاه سراسری کلیک کنید

 

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>