خانه / اخبار / ۱۴۱ هیات علمی بورسیه در دانشگاه‌های غیرانتفاعی جذب شدند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
جذب هیات علمی دانشگاه غیرانتفاعی

۱۴۱ هیات علمی بورسیه در دانشگاه‌های غیرانتفاعی جذب شدند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
۱۴۱ هیات علمی بورسیه در دانشگاه‌های غیرانتفاعی جذب شدندReviewed by زهرا on May 23Rating: 5.0

جذب هیات علمی دانشگاه غیرانتفاعی

 با توجه به اعلام دانشگاه و موسسه غیرانتفاعی غیردولتی در فراخوان اردیبهشت ماه سال جاری۹۵ ، نیاز خود برای جذب هیات علمی به صورت بورس را ۱۴۱ نفر اعلام نمودند.

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در فراخوان بورس اردیبهشت ۹۵، نیازهای خود را به مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم اعلام نمودند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزادhidanesh.ir در این اعلام نیاز، ۳۸ دانشگاه و موسسه در ۴۰ رشته با گرایش های مختلف، نیازهای خود را اعلام نمودند ظرفیتی که از سوی دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی مذکور برای جذب اعضای هیات علمی بورسیه اعلام شده است ، ۱۴۱ نفر می باشد..

 ۱۴۱ هیات علمی بورسیه در دانشگاه‌های غیرانتفاعی جذب شدند

پانزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (بورس) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان اردیبهشت ۱۳۹۵ از ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری۹۵ با ثبت نیاز، توسط دانشگاه ها شروع شده است.

بررسی نیازها توسط مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم و تخصیص ظرفیت ها براساس تقویم اعلام شده از سوی مرکز جذب وزارت علوم تا ۲۶ اردیبهشت ادامه یافت. همچنین از ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری۹۵ فراخوان متقاضیان (دانشجویان دکتری) بورسیه جذب هیأت علمی دانشگاه‌های کشور آغاز شده بود و تا ۱۵ خردادماه سال جاری ۹۵ ادامه می یابد.

متقاضیان بورسیه جذب هیات علمی دانشگاه های کشور می بایست براساس جدول نهایی اعلام نیاز دانشگاه‌ها که نهایی شده بود به سامانه مرکز جذب مراجعه نموده و اولویت های خود را از روی اعلام نیاز دانشگاه ها انتخاب نمایند.

پالایش اولیه متقاضیان از ۱۶ الی ۲۱ خرداد ماه سال جاری۹۵ به مدت ۶ روز انجام گرفته است و فرایند جذب در دانشگاه ها از ۲۲ خرداد ماه سال ۹۵ به مدت ۲ ماه آغاز می گردد.

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>