خانه / اخبار / ۷۳۴ فارغ التحصیل پیام نور در استان مرکزی در آزمون ارشد پذیرفته شدند
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
قبولی ارشد پیام نور استان مرکزی

۷۳۴ فارغ التحصیل پیام نور در استان مرکزی در آزمون ارشد پذیرفته شدند

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
734 فارغ التحصیل پیام نور در استان مرکزی در آزمون ارشد پذیرفته شدندReviewed by زهرا on Oct 30Rating: 5.0

فارغ التحصیلان ارشد پیام نور استان مرکزی

بنا به اعلام رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی، ۷۳۴ نفر از فارغ‌التحصیلان مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه در آزمون سراسری سال جاری۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شدند.
به گزارش اخبار پیام نور hidanesh.irعلی اکبر ملکی‌راد در گفت‌وگو با فارس در اراک بیان کرد: بر اساس اطلاعات اخذ شده از سازمان سنجش آموزش کشور، ۷۳۴ نفر از فارغ‌التحصیلان مراکز و واحدهای تابعه این دانشگاه در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال جاری ۹۵ در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قبول شدهاند، که برنامه‌ریزی به منظور افزایش این آمار در دستور کار قرارگرفته است.

۷۳۴ فارغ التحصیل پیام نور در استان مرکزی در آزمون ارشد پذیرفته شدند

رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی بیان کرد: این دانشگاه به منظور گسترش مرزهای دانش و همگانی کردن آموزش عالی، تأمین نیروهای متخصص و متعهد، ایجاد عدالت در آموزش عالی،  رفع محدودیت‌های آموزشی،  ارتقای سطح علمی و توسعه فرهنگی جامعه،فراهم کردن زمینه استفاده از پتانسیل‌های بالقوه کشور و… حرکت نموده است. همچنین او با اشاره به منبع و دانشجو محوری و همچنین حرکت به سوی کیفی‌سازی و استفاده از روش‌های متنوع و مدرن در آموزش این دانشگاه، اظهار داشت: موفقیت‌های چشمگیر فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام نور در آزمون‌های استخدامی و قبولی در آزمون‌های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، نشان دهنده پیشرفت و قدرت علمی دانشگاه پیام نور می باشد.

وی گفت: این دانشگاه اگرچه تاکنون چندان مورد توجه و استقبال برترین‌های مقطع کنکور کارشناسی قرار نگرفته است، اما فرآیند تحصیل، آموزش و سنجش به گونه‌ایخواهد بود که با بهره‌گیری از استعدادهای فردی دانشجویان و نظام دانشجو محوری این دانشگاه، بیش از نیم میلیون دانش‌آموخته با بنیه علمی بالا را به جامعه عرضه می‌نماید. و این آمار مربوط به دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم می باشد و جدا از آمار قبول شدگان در مقطع ارشد دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

 

منبع: های دانش ، اخبار پیام نور

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>