خانه / اخبار / ۱۰ میلیون وام ازدواج برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
وام ازدواج دانشجویان دانشگاه آزاد

۱۰ میلیون وام ازدواج برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
10 میلیون وام ازدواج برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامیReviewed by سعید حبیبی on Jul 15Rating: 5.0

۱۰ میلیون تومان وام ازدواج دانشگاه آزاد

با توجه به این که قرار است برای دانشجویانی که ازدواج می کنند برای آنان وام در نظر گرفته شود در این رابطه مدیر رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی  برای پرداخت این وام به دانشجویان افرود: تاکنون تعداد ۵۰۰۰ دانشجو از تقاضا کننده گان این وام ۱۰ میلیون تومانی رو اخذ کنند.

به گزارش اخبار دانشگاه آزاد hidanesh.ir دانشگاه آزاد قرار بود که برای دانشجویان واجد شرایط وام ۱۰ میلیونی پرداخت کند که تا به الان موفق به این واگزاری بوده است و خواهد بود.

 آقاب ذاکر مدیر رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد در ادامه اضافه کرد: تا الان به تعداد ۵۲۱۰ نفر اقدام به ثبت و موفق به دریافت وام بودند و از تسهیلات اعطایی دانشگاه برخوردار شدند.

آقاب ذاکر در رابطه با این وام اعطایی به دانشجوبان افزود بر اساس بخشنامه اندسته از افرادی که تابه حال اقدام به دریافت وام ازدواج کردند با ارائه مدارک و و بار عایت نوبت وام رو اخذ کردند و دیگر دانشجویان باقی مانده هم بر همین اساس یعنی ارائه مدارک و رعایت نوبت و قانون دریافت از این تسهیلات برخوردار خواهند شد.

۱۰ میلیون وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی

لازم به ذکر است که قبلان وام دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به مبلغ یک نیم میلیون تومان بود که به دستور رئیس دانشگاه این وام به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

ریالای ذاکر مدیر صندوق رفاه در پایان افزود دیگر تسهیلات دانشجویان به روال خود انجام می شود و به دانشجویان واجد شرایط پرداخت می شود وام هایی مثل وام ضروری – تخفیف شهریه ها – ازدواج و …

در این رابطه بخوانید:

سامانه ی وام های ازدواج دانشجویی فعال شد

 

منبع: های دانش

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>