جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

نحوه عضویت درسایت”های دانش” و شارژ حساب کاربری

نحوه عضویت درسایت"های دانش" و شارژ حساب کاربریReviewed by سعید حبیبی on Dec 3Rating: 5.0

عضویت رایگان

با توجه به این که سایتهای مختلف هر کدام به دلایل و اهداف خود عضویت کاربر در سایت قرار می دهند تا کاربران در سایت به صورت رایگان و یا با پرداخت مبلغی صورت گیرد در این صورت محدود برای کاربران برداشته خواهد شد و کاربر به راحتی کار خود را انجام خواهد داد.

  • انواع عضویت:

عضویت در انجمن ها : برای مشاهده مطالب انجمن و ارسال تایپیک جدید توسط کاربر

عضویت جهت نویسندگی: کاربر در این نوع عضویت ها می توانند در سایت مطلب و یا پست ارسال نماید البته مدیر حد دسترسی مشخص می کند.

عضویت خرید اکانت ویژه: عضویتی که کاربر پس از عضویت می تواند قسمت مربوط به خرید اکانت را مشاهده  و اقدام به خرید و شارژ حساب کاربری بکند.

**اکانت ویژه چیست: برخی از سایت ها که “های دانش” هم جزو این سایتهاست برخی از فایلها رو به صورت محافظت شده برای دانلود قرار می دهند که تا کاربر اکانت و حساب کاربری خود را شارژ نکند لینک دانلود فایل را نمی تواند مشاهده کند.که ما قصد دارین در این پست آموزش شارژ حساب کاربری و همچنین عضویت را قرار دهیم پس تا اخر با ما همراه باشید.

  • آموزش قدم به قدم عضویت در سایت “های دانش”  :

۱٫ از قسمت ستون کناری بر روی تصویر عضویت رایگان کلیک کنید.

ozv-1

 

۲٫ پس از کلیک وارد صفحه ای خواهید شد که باید اطلاعات خود را وارد کنید.

ozv-2

تکملیل گزینه هایی که با علامت * نشان داده شده نشانگر اجباری بودن اس بنابر این باید حتما پر شود.

* شناسه: همان نام کاربری که هنگام ورود به حساب کاربری در سایت نیاز خواهد شد.

* ایمیل: همان رایانامه که هنگام فراموشی رمز ورود به حساب کاربری برای بازیابی رمز نیاز خواهد شد.

* نام: نام خود را وارد کنید.

* کلمه عبور: رمزی که هنگام ورود به حساب کاربری نیاز خواهد شد بنابر این یک رمز انتخاب کنید که فراموش نکنید.

در اخر یک معادله امنیتی هست که باید جواب داده شود سپس بر روی دکمه نام نویسی کلیک کنید. تا ثبت نام انجام و به صفحه خانگی یعنی hidanesh.ir منتقل شوید

۳٫ حالا کار عضویت شما به همین سادگی تمام شد برای این که مطمعن شوید ثبت نام با موفقیت انجام شده نوار سیاه رنگی در بالای سایت ظاهر خواهد شد که به معنی ثبت نام و ورود شما به حساب کاربری می باشد.

ozv-3

۴٫ لازم به ذکر است که در صورت فراموشی رمز عبور از کزینه ی فراموشی رمز برای بازیابی استفاده کنید. این کزیته ها در صفحه ثبت نام – ورود به حساب کاربری قرار دارد.

ozv-4

 

 

  • آموزش خرید اکانت ویژه(شارژ حساب کاربری) قدم به قدم  :

۱٫ ابتدا باید در سایت عضو شوید تا خرید اکانت ویژه در ستون کناری سایت برای شما نمایان شود در صورتی که عضویت رایگان در سایت نداشته باشید و یا وارد حساب کاربری در سایت نشده باشد باکس خرید اکانت و شارژ حساب کاربری به شکل تصویر زیر خواهد بود.

ozv-5

و اگر در سایت عضو و وارد حساب کاربری (رایگان) شوید باکس خرید و شارژ حساب به شکل تصویر زیر خواهد بود.

ozv-6

۲٫ بعد از این که وارد حساب کاربری شدید حالا نوبت به خرید اکانت و شارژ حساب است که به شکل زیر باید اقدام کنید.

* همان طور که در تصویر زیر میبینید باید اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید (بستگی به شرایط و نیاز) خود می توانید اکانت روزانه و ماهانه را انتخاب کنید.

ozv-7

* بعد شماره همراه خود را در کادر مربوطه بنویسید.

۳٫ در اخر دکمه خرید اکانت ویژه را بزنید تا به صفحه نحوه پرداخت هدایت شوید.

ozv-8

۴٫ پس از انتخاب نحوه پرداخت(کدام بانک) بانک سامان به صورت پیش فرض جهت پرداخت انتخاب شده که به نظر بنده گزینه خوبی هست.و در اخر همان صفحه،اتصال به درگاه بانک ملت را فشر دهید که به مرحله پرداخت نهایی توسط بانک سامان هدایت خواهید شد.

ozv-9

۵٫ پس از تکمیل اطلاعات حساب و کارت شتاب خود که در ادامه به آن ها اشاره کردیم دکمه پرداخت را زده و مبلغ از حساب شما کسر و اکانت از همان لحضه برای شما فعال خواهد شد و می توانید به دانلود فایل هی محافظت شده بپردازید.

  •  شماره کارت بانکی خودتان (شماره ۱۶ رقمی روی کارت)
  • رمز دوم یا اینترنتی
  • شماره  CVV2 (شماره ۴ رقمی پشت کارت)
  • تاریخ انقضاء کارت (روی کارت نوشته شده)
  • کد امنیتی نمایش داده شده در درگاه بانک

vip-41

 ۶٫ پس از پرداخت موفق با صفحه مثل بالا مواجه خواهید شد که شماره پیگیری مربوط به پرداخت را باید یاداشت نمایید که در صورت بروز مشکل یا اختلال می توانید با مدیر سایت هماهنگی لازم را انجام دهید.

vip-52

**توجه: پس از خرید و شارژ حساب مدت زمان باقی مانده از اکانت را در قسمت مربوطه ستون سمت راست نمایش داده می شود.شبیه تصویر بالا

 

منبع: های دانش

برچسب‌ها, , , , , , , ,