جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

سوالات رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ارشد

سوالات رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ارشدReviewed by سعید حبیبی on May 16Rating: 5.0

 نمونه سوالات آزمون فراگیر آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

دانلود آزمون فراگیر سوالات رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ارشد پیا نور که برای گزینش از بین داوطلبان هر ساله انجام می شود رو توانستیم تهیه کنیم تا برای دانلود عزیزان در سایت های دانش قرار دهیم.

رشته آموزش زبان فارسی ارشد:

در سال های بسیار دور در مورد زبان و چگونگی پیدایش و منشآ زبان تلاشهای قابل تحسینی شده است تا محققان دانش های لازم رو در رابطه با زیر ساخت و روساخت زبان و تجزیه و تحلیل در یابند.که این همه تلاش جهت رشته زبان شناسی هم بوده امروزه شاهد تاسیس ای رشته هم هستیم.

رشته زبان شناسی کارشناسی ارشد متشکل از دو گرایش (رشته) آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان که در این پست به این گرایش خواهیم پرداخت و دومین گرایش هم زبان شناسی همگانی می باشد.

رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان:

این رشته به صورت کاملا تخصی وار به مقوله و همچنین به کتاب های تاریخی به پیشینه تاریخ زبان زیان فارسی می نگرد.در همین زمینه مسئله های حوزه آموزش را مطرح می نماید.

دانشجویان فارع شده در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد می تواند کار های عظیمی مانند کتاب های درسی رو تحلیل و تجزیه نمایید و یا استخدام در شهرداری و نهاد های سیاسی به پژوهش جامعه و گویش های آن بپردازند و همچنین به کار گفتار درمانی در نهاد های پزکی نیز می تواند بپردازد.

تعداد واحد های درسی رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در مقطع ارشد (بدوم کمبود درس) ۳۲ واحد درسی به شرح زیر می باشد که دانشجویان موظف هستند تا رسدن به مدرک تحصیلی این دروس رو پاس کنند:

  • ۱۸ واحد درسی  پایه
  • ۱۴ واحد درسی تخصصی
  • ۶ واحد درسی اختیاری
  • این رشته پایان نامه ندارد

 

 سوالات رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ارشد

سوالات رشته آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ارشد پیام نور که مربوط به آزمون فراگیر سال های اخیر می باشد رو سایت های دانش جمع آوری و تهیه کرده و به صورت فایل بسبار کم حجم و باکیفیت پی دی اف برای دانلود قرار داده است این سوالات بر حسب سال برگذاری در فایل های جدا از هم طبقه بندی و ارائه شده است نمونه سوالات آزمون فراگیر این رشته در بر گرفته از ۷۵ سوال و زمان پاسخ دهی ۹۰ دقیقه نیز می باشد.

عناوین درسی رشته آموزش زبان فارسی به غیر از فارسی زبانان:

  • تاریخ زبان فارسی در (۲۵) سوال
  • اصول و نظریه های آموزشی زبان خارجی (۱) در ۲۵ سوال
  • آوا شناسی و واج شناسی زبان فارسی در (۲۵) سوال

 

سال برگزاری آزمون

سوال پاسخنامه

فرمت فایل

۸۶

 –  pdf

۸۷

 pdf

۸۸

 –  pdf

۸۹

 –  pdf

اردیبهشت ماه ۹۰

 –  pdf

دیماه ۹۰

     pdf

۹۱

   –  pdf

۹۲

     pdf

 

* توجه: با کلیک روی خرید و پس از پرداخت مبلغ (پرداخت موفق) به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن صفحه لینک نمونه سوال برای شما نمایان و دانلود خواهید کرد.و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 نمونه سوالات فراگیر رشته ی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان  ۳۰۰۰ تومان
13,000 RIAL – خرید / دانلود آنی
 فقط ۱۳۰۰ تومان

 

 

منبع: hidanesh

دانلون نمونه سوالات رشته آموزش زبان فارسی به غیر از فارسی زبانان ارشد پیام نور آزمون فراگیر

برچسب‌ها, , , , , , ,