جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی با پاسخنامهReviewed by سعید حبیبی on Jun 30Rating: 5.0

نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی

در مطلب قبلی که قرار دادیم در مورد نیروی سپا و ارتش بود در اونجا در مورد استخدامی های نیرو های مسلح کمی صحبت کردیم در اینجا هم اشاره ای کوتا به استخدامی نیروی انتظامی داشته باشم این که نیروی انتظامی همانند سایر یگان ها هر ساله اقدام به استخدام نیروی جوان و فعال جهت تکمیل کادر پرسنلی خود و جایگزینی با نفرات بازنشسته خود می نماید و شرکت کنند می بایست ابتدا در این آزمون ثبت نام و امتحان دهند در صورت قبولی در آزمون کتبی که متشکل دروس عمومی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد به مرحله مصاحبه خواهند رفت و در نهایت به استخدام این نیرو برگزیده خواهد شد.ما در این مطلب مجموعه نمونه سوالات استخدامی این یگان را برای دانلود قرار دادیم و هم اکنون قابل دریافت در انتهای مطلب می باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی با پاسخنامه

نمونه سوالاتی که برای این استخدام در نظر گرفتیم تا با خیالی آسوده در سر جلسه ی امتحان حاضر شوید شامل نمونه سوالات عمومی استخدامی و تخصصی (عقیدتی و سیاسی) می باشد.

  • دروس عمومی استخدامی نیروی انتظامی (در صورت نیاز)

هوش و استعداد سنجی / دانش کامپیوتر /

زبان انگلیسی /  آمار  / نمونه سوالات ICDL

دانش کامپیوتر / یک بسته سوال استخدامی مهم

دانش قانونی،اجتماعی،سیاسی،تاریخی

  • نمونه سوالات و جزوات عقیدتی و سیاسی که شامل مواردی چون احکام اسلامی ، مهم ترين مطالب عقيدتی سياسی مصاحبه استخدامی ، راههاى سه گانه: احتياط، اجتهاد، تقليد و … (در صورت نیاز)

شما کاربران گرامی هم اکنون میتوانید این نمونه سوالات استخدامی را از باکس زیر دریافت و مطالعه نمایید تا گامی والا جهت موفقیت در این آزمون برداشته باشید. سوالات در قالب pdf و قابل پرینت ی باشند.

 

توجه:  پس از خرید (خرید موفق) به صفحه ای هدایت و در این صفحه لینک محصول جهت دریافت نمایان خواهد شد می توانید اقدام به دانلود کنید.(لینک محصول به ایمیل شما هم ارسال می گردد)

 آزمون استخدامی  سوال  پاسخنامه  فرمت   قیمت   خرید
نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی      pdf  ۸۰۰۰ تومان
34,000 RIAL –  خرید / دانلود آنی
  فقط۳۴۰۰ تومان

 

در این رابطه:

نمونه سوالات مصاحبه شغلی و استخدام ها

 

 

منبع: های دانش ، نمونه سوال ، سوالات استخدامی نیروهای مسلح

برچسب‌ها, , , , , , ,