خانه / کارشناسی ارشد پیام نور / نمونه سوالات آزمون فراگیر / بخش فنی و مهندسی / نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ای
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ای

نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ای

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ایReviewed by سعید حبیبی on May 17Rating: 5.0

 نمونه سوالات آزمون فراگیر رشته مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چند رسانه ای

نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ای رو برای دانلود در این مطلب قرار دادیم سعی کردیم تمام دوره های فراگیر برگزار شده رو تهیه و آنها رو در فایلهای مجزا و منظم در سایت های دانش قرار دهیم.

معرفی رشته مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چند رسانه ای:

فناوری اطلاعات چیست؟ به تمام مطالعات و همچنین پشتیبانی سیستم های اطلاعات در زمینه رایانه , توسعه و طراحی های لازم , پیاده سازی در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری رو فناوری اطلاعات گویند.که توسط انجمن های پیشرفته امریکا در رابطه با این رشته ITAA  صورت گرفته است.

در کل باید این رشته رو این گونه توصیف کرد که به مسائلی مثل:به رایانه ها و نرم افزارها می پردازند تا بتوانند توسط آن طریقه تبدیل حفاظت و پردازش , زخیره به شکل های ایمن صورت گیرد سر و کار دارند.

هدفی که رشته سیستم های چند رسانه ای دارند این است که با تربیت افراد دانش آموخته و متخصص تا بتوانند در سیستم های چند رسانه ای نرم افزاری و اطلاعاتی اجرا و طراحی های لازم رو به بهترین شکل ممکن انجام دهند.گرافیک های پیشرفته و فشرده سازی , توسعه نرم افزاری بخشی از تخصص های این رشته هم به شمار می رود.

طبق آیین نامه طعریف شده توسط آموزش عالی مدت زمان دوره تحصیل و تعداد واحد های درسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چند رسانه ای در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال متوسط برای گذراندن ۳۲ واحد درسی می باشد.

  • ۱۵ واحد درسی اصلی
  • ۹ واحد درسی اختیاری
  • ۲واحد سیمینار
  • ۶ داحد درسی هم مختص پایان نامه
  • جمعآ ۳۲ واحد

 

نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ای

در این قسمت نمونه سوالات آزمون های فراگیر برگزار شده در سال های قبل رو که متشکل از تعداد ۶۰ سوال و ۱۲۰ دقیقه زمان پاسخ می باشد این نمونه سوالات مربوط به رشته سیستم های چند رسانه ای کارشناسی ارشد پیام نور است که تهیه نمودیم و آنها رو در فایل های بسیار کم حجم و با کیفیت بسیار خوب به صورت لینک مستقیم در دسترس کاربران به بهترین شکل ممکن قرار دادیم.

عناوین درسی آزمون فراگیر رشته سیستم های چند رسانه ای:

  • فشرده سازی اطلاعات (۲۰) سوال
  • مدیریت توسعه نرم افزار (۲۰)
  • ارتباطات تصویری (۲۰)

 

فرمت فایل: pdf

حجم فایل: آزمون دیماه ۹۰ ۱۹۰ کیلوبایت

منبع: hidanesh

دانلود نمونه سوالات مهندسی فناوری اطلاعات سیستم های چندرسانه ای کارشناسی ارشد پیام نور به باکس پایین مراجعه کنید.

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>