خانه / اخبار / پیام رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت فرارسیدن سال نو
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
هاي دانش

پیام رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت فرارسیدن سال نو

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.

پیام رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت فرارسیدن سال نو

 

های دانش

دکتر زمانی در پیامی فرارسیدن نوروز ۹۷ را تبریک گفت

.

در متن پیام دکتر زمانی آمده است :
آغاز فصل بهار، فصل رویش و شکوفایی طبیعت، انگیزه ای نو برای حرکت و پویایی بیشتر است تا همگام با دگرگونی فصل و تحویل سال، درس نو شدن، تحول ، زیبایی و نیکی را از طبیعت بیاموزیم.
سالی ۱۳۹۶ با تمام فراز و فرودهایش در حالی به پایان می رسد که برنامه های کاملا هدفمند و منسجمی برای رشد و پیشرفت دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور در نظر گرفته شده و این دانشگاه مسیر جدید و مثبتی را در جهت تحقق اهداف نظام آموزش عالی کشور طی خواهد کرد.
بدون شک، موفقیت دانشگاه پیام نور در سال های گذشته و اکنون، مدیون تلاش های دلسوزانه مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنانی است که مصرّانه در جهت تعالی بیشتر این دانشگاه اهتمام می ورزند و در سال جدید نیز به میمنت تقارن بهار، فصلی نو از کار و تلاش در این دانشگاه به ثمر خواهد نشست.
اینجانب به نوبه خود، فرارسیدن سال ۱۳۹۷ شمسی را به جامعه دانشگاهی کشور به ویژه دانشگاهیان پیام نور صمیمانه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سال جدید بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود ضمن گسترش مرزهای دانش در عرصه های بین المللی، زمینه مشارکت فعال استادان، دانشجویان و کارکنان را در عرصه های علمی، آموزشی و پژوهشی فراهم آوریم.

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>