خانه / اخبار / تجلیل از عضو هیأت علمی نخبه دانشگاه پیام نور
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
های دانش

تجلیل از عضو هیأت علمی نخبه دانشگاه پیام نور

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.

تجلیل از عضو هیأت علمی نخبه دانشگاه پیام نور

های دانش

طی مراسمی از موفقیت ارزنده عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مقاله مشترک علمی دکتر علی اکبر خاصه عضو علمی دانشگاه پیام نور استان گیلان که به صورت مشترک با ۳ نفر از اعضای علمی دانشگاه پیام نور تهیه شده بود، توانست در مدت کوتاهی پس از چاپ در پایگاه استنادی ISI در ردیف مقالات پر استناد علمی(یک درصد موضوعی) از سوی این پایگاه علمی بین المللی معرفی و انتخاب گردد .
دکتر علی اکبر خاصه در این مراسم ضمن تشکر از بسترهای لازم پژوهشی بوجود آمده در دانشگاه پیام نور گیلان گفت: وظیفه داریم با توجه به معرفی شایستگی های دانشگاه پیام نور و بسترهای خوب پژوهشی این دانشگاه بزرگ، در جهت ارتقاء پژوهش های بنیادی و برای بالا بردن پرچم مقدس ایران در عرصه های بین المللی بکوشیم و این یک تکلیف و وظیفه علمی است.
دکتر صادقی، رئیس دانشگاه پیام نور گیلان در مراسم تقدیر از دکتر علی اکبر خاصه گفت: بی شک عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون کوشش و سعی بلیغ فرهیختگان و دانشمندان این مرز و بوم است که خالصانه به انجام رسالت خطیر خویش در دانشگاه مشغول هستند.
دکتر صادقی ضمن تبریک این موفقیت بین المللی به ایشان گفت: امیدوارم همچنان در مسیر روشن و هدفمند علمی که همان راه توسعه و تعالی و سربلندی نظام اسلامی در عرصه های بین المللی می باشد موفق و مؤید باشید.

باکس دانلود

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>