خانه / کارشناسی ارشد پیام نور / نمونه سوالات آزمون فراگیر / بخش کشاورزی / سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی ارشد
گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور
سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی ارشد پیام نور

سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی ارشد

به کانال تلگرامی " های دانش " بپیوندید و از مزایای ویژه برخوردار شوید »جهت عضویت اینجا کلیک کنید
.
سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی ارشدReviewed by سعید حبیبی on May 16Rating: 5.0

نمونه سوالات آزمون فراگیر رشته مدیریت و تولید کشاورزی

آزمون فراگیر سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی ارشد رو در قالب فایل پی دی اف برای دانلود قراد دادیم این آزمون در بر گفته از نمونه سوالات سال های قبل که به منظور دانش پذیری از داوطلبان بوده می باشد.

معرفی کوتاه از رشته مدیریت کشاورزی مقطع ارشد:

فرایند به کارگیری ای رشته از مهندسی کشاورزی جهت عوامل تولیدی انسان و عادی در برنامه ریزی های بسیار بزرگ و سازمان دهی های آن دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند قادر خواهند بود در امورات اقتصادی کارشناسی و تجزیه و تحلیل کنندو همچنین مورد برسی قرار دادن برنامه توسعه کشاورزی در سطح های ملی و منطقه ای می توان اشاره کرد.

گرایش های شغلی رشته مدیریت کشاورزی شامل:

کسانی که در این رشته فارغ می شوند می توانند در سازمان های مدیریت و برنامه ریزی به عنوان کارشناس مشغول شوند همچنین این افراد در واحد های تولیدی محصوالات کشاورزی , وزارت جهاد کشاورزی , شر کت های تعاونی روستایی و بانک کشاورزی می توتنند شاغل شوند.

 

سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی ارشد

آزمون فراگیر مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی پیام نور که در سال های قبا برای گزینش داوطلبان در مقطع ارشد برگزار شده است رو سایت های دانش با توجه به این که توانسته سوالات رو تهیه کنه آنها رو به صورت مجزا بر حسب سال برگذاری طبقه بندی و در فایل پی دی اف با کیفیت بسیار مطلوب و حجم کم و نکته این که قابل چاپ و پرینت بدون کاستن از کیفیت رو به صورت لینک مستقیم برای کاربران عزیز قرار داده است.

نمونه سوالاتفراگیر پیام نور از چند درس این رشته که در ادامه اسامی دروس رو ذکر خواهیم کرد و به تعداد ۷۵ سوال تشکیل شده و زمان جواب دهی به این سوالات ۱۵۰ دقیقه لحاظ شده است.

عناوین درسی مهندسی کشاورزی رشته مدیریت در آزمون فراگیر:

  • اقتصاد خرد (۳) در (۲۵) سوال
  • اقتصاد کلان (۳) در (۲۵) سوال
  • کاربرد برنامه ریزی ریاضی در کشاورزی (۲۵)

 

فرمت فایل: pdf

حجم فایل: آزمون دیماه ۹۰ ۴۱۵ کیلوبایت

منبع: های دانش

دانلود نمونه سوالات مهندسی کشاورزی رشته مدیریت و تولید کشاورزی آزمون فراگیر ارشد در باکس زیر

 

گروه تلگرامی های دانش نمونه سوالات کارشناسی پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>