جستجو

منبع مورد نظر خود را جستجو کنید

نمونه سوالات رشته مدیریت(MBA) آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

نمونه سوالات رشته مدیریت(MBA) آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نورReviewed by سعید حبیبی on May 9Rating: 5.0

 نمونه سوالات آزمون فراگیر رشته مدیریت(MBA)

در این مطلب سعی کردیم که ۸ دوره نمونه سوالات فراگیر پیام نور رشته مدیریت(MBA) آزمون فراگیر رو برای دانلود قرار دهین که در سطح اینترنت کاملترین سوالات هستند که در سایت های دانش قرار گرفته.

رشته مدیریت MBA

قدمت یا همان تارخچه رشته MBA حدود ۱۰ سال است که در ایران تاسیس شده و در دانشگاه ها ی ایران دانشجو پذیرش می نماید.که خواهان تحصیل این رشته بسیار خوب بوده

MBA مخفف انگلیسی master of business administrator گرفته شده که دارای چند گرایش متفاوت هم است. زمان انتخاب این گرایش ها برای دانشجویان در سال دوم لحاظ شده و در این زمان میتوانند گرایش مورد نظر شونو انتخاب و در اون زمینه تحصیل خود رو ادامه دهند.

به یقین می توان گفت یکی پر ترفدارترین و سودمندترین رشته در بین رشته هاست که برای ادامه تحصیل در این زمینه با همه ی مدارک کیسانس می توتنند در این آزمون شرکت کنند.

رشته MBA از نظر سادگی ظاهر و ماهیت نسبت به دیگر رشته ها دارای تفاوت می باشد اما برای اینکه در آزمون و کنکور این رشته موفق شویم باید دارای هوش تیز باشیم تا در عمل هم جزاب و ساده به شمار برود.

گرایشهای تعریف شده برای رشته MBA حدودا سی رشته است که در ایران در اکثر دانشگاه ها چهار رشته تدریس می شود که این گرایش ها شامل:

  • مدیریت تولید و سیستم های تولید و پروژه
  • بازیابی و مدیریت فروش
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت مالی و مدیریت موسسات مالی

 

نمونه سوالات رشته مدیریت(MBA) آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

در این پست های دانش اومده نمونه سوالات آزمون فراگیر رشته مدیریت MBA  کارشناسی ارشد پیام نور که در سال های قیب برگزار شده رو تهیه و برای دانلود گزاشته است.

نمونه سوالات آزمون فراگیر این رشته که هرساله برگزار و دانش پذیری می کند از چند درس تخصصی که در ادامه به اسامی این واحد درسی اشاره خواهم کرد سوال طرح می کند و تعداد این سوالات نود سوال تستی و زمان لحاظ شده هم ۱۲۰ دقیقه می باشد.

های دانش بزرگترین مرجع ارائه نمونه سوالات این آزمونهای فراگیر که تا امسال برگزار شده رو در قالب فایل پی دی اف و باحجم و کیفیت مناسب و قابل پرینت رو به صورت لینک مستقیم برای دانلود گذاشته است.

  • عناوین درسی آزمون فراگیر رشتهMBA عبارت است از:
  •  تئوری های مدیریت (۱) در (۳۰) سوال
  • زبان تخصصی (۳۰)
  • مدیریت استراتژیک (۳۰)

 

سال برگزاری آزمون

سوال پاسخنامه

فرمت فایل

۸۶

   –  pdf

۸۷

   pdf

۸۸

   –  pdf

۸۹

   –  pdf

اردیبهشت ماه ۹۰

   –  pdf

دیماه ۹۰

     pdf

۹۱

   –  pdf

۹۲

     pdf

 

* توجه: با کلیک روی خرید و پس از پرداخت مبلغ (پرداخت موفق) به صفحه ای هدایت خواهید شد که در آن صفحه لینک نمونه سوال برای شما نمایان و دانلود خواهید کرد.و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 نمونه سوالات فراگیر رشته ی مدیریت(MBA)  ۵۰۰۰ تومان
25,000 RIAL – خرید / دانلود آنی
 فقط ۲۵۰۰ تومان

 

 

منبع: های دانش

دانلود نمونه سوالات رشته مدیریت(MBA) در باکس بالا

برچسب‌ها, , , , , , ,